Menu Zavřeno

Důležité informace o mimořádném stavu dopravy

Vážení zákazníci,

Všechny nás nemile zasáhla pandemie viru SARS-CoV-2 v Evropě. šíření tohoto viru je nutné co nejvíce zpomalit, proto byl vyhlášen stav karantény, omezení pohybu obyvatelstva ČR a nově i povinnost používat ochranu obličeje.

Bez nasazení těchto opatření by volné šíření viru bylo smrtelné pro velké množství lidí vyššího věku, lidí s poruchami imunity a chronicky nemocných. Nasaďte prosím do boje s koronavirem všechny dostupné prostředky. Buďte také v kontaktu se staršími či sociálně izolovanými příbuznými, kteří potřebují vaši psychickou podporu.

  • Dáváme na vědomí, že fungujeme a vyřizujeme objednávky.
  • Česká pošta zavedla zvláštní opatření a omezení služeb. Aktuálně je možné zasílat pouze Balík na poštu a zásilky Balíkovny. Je-li to možné, použijte prosím na pobočkách bezhotovostní kontaktní platbu.
  • Kvůli opatřením na straně DPD jsme přerušili možnost nechat si zboží doručit na výdejní místo sítě DPD ParcelShop. Omezení platí od 17. 3. do odvolání. DPD nedoručuje do uzavřených obcí – podrobnosti uvádí na odkazované webové stránce.
  • Úhrada dobírky u přepravce DPD je možná pouze bezhotovostně (platební kartou). Dopravce bude také požadovat poslední trojčíslí z čísla občanského průkazu adresáta. Sledujte informaci o

Naštěstí už byl díky experimentálnímu použití antivirotik v Číně objeven funkční lék favipiravir (Avigan), vyvinutý japonskou firmou Toyama Chemical původně pro léčbu chřipky.

https://www.theguardian.com/world/2020/mar/18/japanese-flu-drug-clearly-effective-in-treating-coronavirus-says-china

Věříme, že společným úsilím se povede pandemii zkrotit tak, aby co nejméně ohrozila lidi náchylné k těžkému průběhu onemocnění.

Děkujeme za přečtení.
Tým Kratomania.cz